Lubelski Festiwal Rowerowy

Lubelski Festiwal Rowerowy

Lubelski Festiwal Rowerowy to wyścig odbywający się w środku Lublina na stoku Globus Ski w olimpijskiej dyscyplinie cross- country – XCO.

W klasycznym wyścigu cross-country, będą mogli rywalizować zawodnicy licencjonowani, ponieważ zawody są wpisane w kalendarz wyścigów Polskiego Związku Kolarskiego, ale mogą wziąć udział także zawodnicy bez licencji – amatorzy, miłośnicy jazdy na rowerach. Zawody są przewidziane dla uczestników od lat 7.

Po wyścigach XCO na stoku pojawią się uczestnicy wyścigu familijnego. Na uproszczonej trasie będą jeździły na czas dzieci (7-10) lat w parze z osobą dorosłą z rodziny. Dzięki sponsorom nie ma opłat startowych. Wystarczy mieć rower i kask.

Zawody rowerowe rozgrywane są we wszystkich kategoriach wiekowych. Nie ma opłat startowych!

Zaczyna się: 30-04-2018
Kończy się: 30-04-2018
Miejsce: Hali Globus
Miasto: Lublin

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Lasy Janowskie Lasy Janowskie – Park Krajobrazowy

Park Krajobrazowy Lasy Janowskie, to ogromny obszar leśny położony na granicy województwa lubelskiego z Kotliną Sandomierską. Dlatego też, jeżeli kiedykolwiek będziesz w okolicach Janowa Lubelskiego, koniecznie powinieneś zarezerwować dzień wolny, aby zobaczyć to piękne miejsce.

ZOBACZ
Zamknij
do góry