Europejski Festiwal Smaku

Europejski Festiwal Smaku

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie to dziś jeden z najważniejszych, wielokulturowych festiwali w Polsce. Pokazuje różnorodne oblicza kultury – od muzyki, poprzez obraz, słowo, a także stół i kulinaria.

Produkt lokalny promować będą gwiazdy światowej kuchni, chcą nakłaniać odbiorców do zwrócenia się ku produktom regionalnym i sezonowym, ukazując ich obecność i twórcze wykorzystanie we wszystkich obszarach – kuchni wysokiej, wyrafinowanej, w restauracjach regionalnych, a także w kuchni domowej, codziennej.

Kulinarnym bohaterem festiwalu będzie lubelska wieprzowina, dokładnie świnka rasy puławskiej. Chcemy wypromować ją w Polsce, w ciągu najbliższych 3 edycji wprowadzić do kart najlepszych restauracji w Polsce. Co roku festiwal odwiedza około 100 tysięcy ludzi.

Zaczyna się: 03-09-2018
Kończy się: 13-09-2018
Miejsce: Rynek
Miasto: Lublin

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Kazimierz Dolny - Widok z Góry Trzech Krzyży Kazimierz Dolny – Co warto zobaczyć?

Kazimierz Dolny to małe miasteczko położone nad Wisłą. Liczne zabytki, trasy turystyczne, którym towarzyszą piękne widoki oraz organizowane w mieście festiwale, przyciągają turystów z całego kraju. Przeczytaj co warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym!

ZOBACZ
Zamknij
do góry