Świąteczny Kazimierz
Czas czytania: 1-2 min.

Świąteczny Kazimierz

Weekend lada dzień, pogoda zapowiada się idealna na to, aby uruchomić rower. Może nasza ostatnia wycieczka będzie pomocna w zaplanowaniu ciekawego przejazdu?! Niestandardowa trasa Nałęczów – Kazimierz Dolny, urozmaicona licznymi podjazdami, malowniczymi wąwozami.

Trasa tylko dla rowerów MTB, należąca do tych trudniejszych ze względu na liczne podjazdy, niebezpieczne zjazdy i wszechobecne błoto. Na szczególne zainteresowanie zasługuje wąwóz pomiędzy Stanisławką a Rąblowem (10-12km), ujmujący widok zboczy porośniętych zawilcami. Mamy nadzieję, że przyda się nasza propozycja. Osoby, które podejmą się przejechania zaproponowanej przez nas trasy prosimy o opinie! Poniżej zamieszczamy kilka zachęcających zdjęć oraz video z polewania wodą rynku w Kazimierzu Dolnym przez lokalne OSP:

Spis treści (kliknij by przejść)

Trasa


Zdjęcia

kazik-10
kazik-11
kazik-9
kazik-7
kazik-8
kazik-6
kazik-4
kazik-5
kazik-2
kazik-3
kazik-1

Wideo

Znasz miejsca na Lubelszczyźnie, które warto pokazać? Możesz je opublikować na naszej stronie przechodząc TUTAJ.
Dodaj komentarz:
MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Lasy Janowskie Lasy Janowskie – Park Krajobrazowy

Park Krajobrazowy Lasy Janowskie, to ogromny obszar leśny położony na granicy województwa lubelskiego z Kotliną Sandomierską. Dlatego też, jeżeli kiedykolwiek będziesz w okolicach Janowa Lubelskiego, koniecznie powinieneś zarezerwować dzień wolny, aby zobaczyć to piękne miejsce.

ZOBACZ
Zamknij
do góry