Rowery wliczone w cenę pokoju – świetny sposób na wzbogacenie oferty noclegowej

Osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w hotelarstwie opiera się nie tylko na właściwym świadczeniu usługi noclegowej. Czysty i dobrze wyposażony pokój to podstawa. Jednak współczesny gość zwraca uwagę również na inne aspekty, w tym na dodatkowe korzyści ze skorzystania z konkretnego hotelu, pensjonatu lub apartamentu do wynajęcia. Coraz większą popularnością cieszą się przejażdżki rowerowe. Dlaczego zatem nie zainwestować w rowery? To sprawdzony sposób na pozyskanie klienta.

Dlaczego akurat rowery?

Ten znany od wieków środek lokomocji zaczyna być w naszym kraju niezwykle popularny. Jazda na rowerze jest po prostu modna. Taki jednoślad stanowi przepustkę do najbardziej atrakcyjnych miejsc danego regionu. Może być używany zarówno przez samotnego turystę, jak i całe grupy osób. Poza tym służy zdrowiu.
Na rozwój turystyki rowerowej istotnie wpłynął rozwój infrastruktury rowerowej. Nowo powstałe ścieżki rowerowe (utwardzone i nieutwardzone), stojaki rowerowe, miejsca odpoczynku przyciągają całe tłumy odwiedzających daną okolicę. Warto jednak zaznaczyć, że niewielu turystów ma możliwość zabrania ze sobą w podróż swojego własnego sprzętu. W takiej sytuacji zmuszeni są do szukania takich pojazdów w miejscu wypoczynku.
Obiekt noclegowy może posiadać w swojej ofercie rowery do wynajęcia. Przy czym gość może, ale nie musi za nie dodatkowo płacić. Jest to indywidualna decyzja właściciela.

Najlepsze są rowery od polskiego producenta

Nasze polskie marki produktowe są świetnie postrzegane na całym świecie. Również nasi rodacy coraz częściej decydują się na wyroby pochodzące z polskich fabryk. W naszym kraju wytwarza się naprawdę dobrej jakości rowery.
Przykładowo trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji rowerów posiada polska firma TRANS-ROWER. Z fabryki tej pochodzą takie uznane rowerowe marki jak: KANDS, LAGUNA i LAZARO. Oferowane bicykle wykonywane są z precyzją i dbałością o szczegóły. Wrażenie robi ilość dostępnych modeli oraz ich uniwersalna kolorystyka. Sprawdzonym sprzedawcą rowerów pochodzących od tego producenta jest sklep Twój Styl, którego oferta znajduje się pod adresem: https://polskie-rowery.pl/.

Jakie rowery warto mieć w ofercie?

To, ile rowerów będziemy oferować w naszym obiekcie, zależy oczywiście od jego wielkości. Oprócz ilości ważna jest także ich struktura. A ta powinna przede wszystkim wynikać z profilu klienta hotelowego.
Jeśli z usług noclegowych korzystają głównie osoby dorosłe (na przykład pary), to oczywisty jest zakup dwóch rodzajów rowerów: damskich i męskich. Jeśli jednak odwiedzają nas rodziny z dziećmi, to należy udostępnić także rowery dziecięce i młodzieżowe.
Kupując rower do obiektu noclegowego, powinniśmy również uwzględnić warunki terenowe danej okolicy. W opcji są bowiem rowery miejskie, trekkingowe, MTB, czy crossowe.
Czy przydadzą się akcesoria rowerowe?
Na pewno tak. Mile widziane przez gości będą koszyki rowerowe, bagażniki, uchwyty na bidon, uchwyty na telefon oraz foteliki rowerowe, które służą do przewozu dzieci. Właścicielowi rowerów powinno zależeć na bezpieczeństwie gości. Istotne, aby były one wyposażone we właściwe oświetlenie przednie oraz tylne.
Duże znaczenie ma także zabezpieczenie jednośladów przed kradzieżą. Wybór takich zamknięć jest imponujący. Ponadto, z całą pewnością, przydadzą się takie artykuły jak pompka rowerowa, zapasowe pedały oraz dętki.

Oceń ten wpis
Dodaj pierwszą ocenę!
Loading...
Udostępnij i polub!
Udostępnij!