Zawody balonowe w Nałęczowie

Zawody balonowe w Nałęczowie

Zawody balonowe w Nałęczowie

Kolejny raz w Nałęczowie odbędą się Balonowe Mistrzostwa Polski oraz Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów. Jest to już kolejna edycja, w której biorą udział baloniarze z różnych państw jak Litwy, Rosji, Słowacji, a nawet z Bliskiego Wschodu. Mistrzostwa odbywają się w sierpniu 2017 roku.

Impreza tradycyjnie przewidziana jest na kilka dni i przyciąga do Nałęczowa olbrzymią ilość miłośników balonów jak i ciekawskich turystów czy okolicznych mieszkańców. Podczas wydarzenia obywają się liczne prelekcje, koncerty znanych zespołów czy też kiermasze produktów lokalnych. W ostatni dzień balonowego weekendu, ma miejsce uroczyste ogłoszenie wyników oraz widowiskowy nocny pokaz balonów. Warto jest wziąć udział w tym wydarzeniu.

Balonowe Mistrzostwa mają na celu przyciągnąć miłośników lotnictwa z całej Polski oraz nawiązywać do tradycji tego sportu. Jest niesztampowym przedsięwzięciem nie tylko dla lubelskich mieszkańców, grono widzów co raz bardziej się powiększa. Zawody cieszą się wielkim uznaniem nawet wśród społeczeństwa z Europy.

Zaczyna się: 11-08-2017
Kończy się: 14-08-2017
Miejsce: Park Zdrojowy
Miasto: Nałęczów

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Nałęczów - Boleslaw Prus Atrakcje Nałęczowa – Uzdrowiskowego miasteczka

Nałęczów to znane w całej Polsce uzdrowisko odwiedzane corocznie przez tysiące turystów, Zobacz propozycje miejsc, które trzeba zobaczyć będąc w tym niesamowitym miejscu!

ZOBACZ
Zamknij
do góry