Wielka Roztoczańska Majówka

Wielka Roztoczańska Majówka

Kaplica na wodzie w Zwierzyńcu

Wielka Roztoczańska Majówka to cykl imprez i wydarzeń przygotowanych przez samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców w okresie majowego długiego weekendu w regionie Roztocza. Pierwsza edycja Wielkiej Roztoczańskiej Majówki w 2012 roku była dużym sukcesem zarówno frekwencyjnym jak i promocyjnym.

Ważnym wsparciem organizacji i promocji WRM są połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych uruchamiane w czasie trwania Majówki. Ułatwiają one dostępność komunikacyjną roztoczańskich miejscowości i często traktowane są jako atrakcja sama w sobie. Jarmark Susiecki -impreza otwierająca WRM jest również okazją do promocji tych połączeń ponieważ odbywa się tuż przy stacji kolejowej w Suścu. Turyści na tej stacji wysiadają wprost na teren Jarmarku i mogą skorzystać z jego atrakcji.

Na imprezie plenerowej, na rowerze, czy na happeningu – można się będzie bawić i odpoczywać podczas majówki. Tradycyjnie już, pierwsze dni maja to czas, w którym na Rotoczu organizowana jest impreza plenerowa pod nazwą „Wielka Majówka Roztoczańska” przyciągająca wielu sympatyków, którzy pierwszy weekend maja postanawiają spędzić na pięknym Roztoczu.

Zaczyna się: 01-05-2017
Kończy się: 04-05-2017
Miejsce: Wiele miejsc
Miasto: Roztocze

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Kazimierz Dolny - Widok z Góry Trzech Krzyży Kazimierz Dolny – Co warto zobaczyć?

Kazimierz Dolny to małe miasteczko położone nad Wisłą. Liczne zabytki, trasy turystyczne, którym towarzyszą piękne widoki oraz organizowane w mieście festiwale, przyciągają turystów z całego kraju. Przeczytaj co warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym!

ZOBACZ
Zamknij
do góry