Rajd Rowerowy Green Velo: Włodawa – Chełm

Rajd Rowerowy Green Velo: Włodawa – Chełm

Impreza organizowana jest przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.

Celem Rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie woj. lubelskiego.

Trasa biegnie przez piękny, bardzo malowniczy region. Ma długość ok. 79 km i prowadzi z Włodawy przez – Żłobek – Muzeum w Sobiborze, Zbereze – Bytyń – Wola Uhruska – Uhrusk – Siedliszcze – Ruda – Leśniczówka – Nowiny – Okszów do Chełma.

Ze względu na długość trasy zapraszamy uczestników o dobrej kondycji fizycznej.

Zgłoszenia: karta zgłoszeniowa oraz regulamin rajdu dostępne są na stronach: www.lrot.pl

Zaczyna się: 24-06-2017
Kończy się: 24-06-2017
Miejsce: Rynek
Miasto: Włodawa

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Krasnobrod - atrakcje turystyczne Krasnobród – atrakcje turystyczne

Krasnobród to jedno z uzdrowiskowych miast powiatu zamojskiego, znajdujące się na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Miejsce liczy ponad trzy tysiące mieszkańców i stało się jednym z głównych odwiedzających przez turystów miast Roztocza Środkowego. Zasługą tak licznych odwiedzin to przepiękne położenie geograficzne oraz idealne warunki krajoznawcze i lecznicze. Krasnobród leży w centralnym miejscu Roztocza, dlatego łatwo […]

ZOBACZ
Zamknij
do góry