Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy

Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy to dni na deskach Puławskiego Ośrodka Kultury, gdzie będzie można oglądać teatry lalkowe z całej Polski.

W wydarzeniu wezmą udział wybitni znawcy teatru lalki, profesorowie akademii teatralnych oraz ciekawe i wielkie postacie w ruchu teatru lalki w Polsce.

W konkursie udział może wziąć każdy – od przedszkolaka, po osobę dorosłą. Najciekawsza realizacja zostanie wykorzystana jako motyw przewodni tegorocznych Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy.

Puławski przegląd jest jedyną w Polsce imprezą jaka skupia i pokazuje amatorski ruch związany z teatrem lalek. OPSL mają blisko półwieczną tradycję. Ich organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika. W warsztatach biorą udział pasjonaci sztuki lalkarskiej instruktorzy i aktorzy zespołów teatru lalki.

Zaczyna się: 02-06-2017
Kończy się: 05-06-2017
Miejsce: Dom Chemika
Miasto: Puławy

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Zamość - Budynek Ratusza Zamość – atrakcje turystyczne

Zamość – Perła renesansu. Nazywany tak nie bez powodu, wszystko dzięki pamiętającym tamte czasy zabytki architektoniczne. Zobacz co warto zwiedzić w tym wspaniałym mieście!

ZOBACZ
Zamknij
do góry