Noc kultury w Lublinie

Noc kultury w Lublinie

noc kultury

W czasie Nocy Kultury można bezpłatnie uczestniczyć w przygotowanych na tę noc spektaklach teatralnych, koncertach muzyki poważnej, rozrywkowej, gospel czy folku i szantów, wystawach, projekcjach filmów, happeningach ulicznych.

Podczas trwania nocy kultury moża wejść do każdej instytucji kulturalnej w mieście, od muzeów czy bibliotek aż do podziemnych korytarzy czy szczytu wieży katedralnej.

Noc Kultury to zbiorowy pomysł lubelskiego środowiska kulturalnego. Pomysłodawcy określili ją jako manifestację kulturalną miasta. Przyłączyło się do niej wiele ośrodków artystycznych i kulturowych w mieście.

Zaczyna się: 03-06-2017
Kończy się: 03-06-2017
Miejsce: Wiele miejsc
Miasto: Lubelszczyzna

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Magiczne Roztocze Poznaj Roztocze i jego atrakcje

Niezwykły klimat, miasteczka o ciekawej historii i cennych zabytkach, piękne krajobrazy oraz cisza i spokój to wszystko składa się na wyjątkowość tego miejsca. Masz wolny weekend, a pogoda za oknem zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu? Zabierz rodzinę, przyjaciół i odkryj Roztocze!

ZOBACZ
Zamknij
do góry