Jarmark Lubelski

Jarmark Lubelski

Jarmark Talentów na dobre wpisał się do kalendarza naszych wydarzeń. Obok EkoBazaru stał się wyjątkową marką, promującą tych, którzy są dla naszego regionu prawdziwym skarbem.

Jarmark Lubelski powstał z połącznia tych dwóch flagowych wydarzeń. Naszą intencją jest zwrócenie uwagi zarówno mieszkańców, jak i turystów na wyjątkowe zasoby Lubelszczyzny: ekologiczną, naturalną żywność, a także różnorodność i bogactwo artystyczne.

Dlatego chcemy wychodzić także poza halę na Lubartowskiej 77 i ubogacać wszelkie wydarzenia, promując Lubelskie. Tymczasem zapraszamy tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca na Lubartowską 77.

Zaczyna się: 25-03-2017
Kończy się: 25-03-2017
Miejsce: ul. Lubartowska 77
Miasto: Lublin

Dokładamy wszelkich starań, aby dane dotyczące terminu wydarzenia były poprawne jednak czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli zauważyłeś błędną datę proszę poinforuj nas o tym wypełniając ten formularz.


Przepraszamy, wystąpił problem przy pobieraniu daty wydarzenia.


MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Krasnobrod - atrakcje turystyczne Krasnobród – atrakcje turystyczne

Krasnobród to jedno z uzdrowiskowych miast powiatu zamojskiego, znajdujące się na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Miejsce liczy ponad trzy tysiące mieszkańców i stało się jednym z głównych odwiedzających przez turystów miast Roztocza Środkowego. Zasługą tak licznych odwiedzin to przepiękne położenie geograficzne oraz idealne warunki krajoznawcze i lecznicze. Krasnobród leży w centralnym miejscu Roztocza, dlatego łatwo […]

ZOBACZ
Zamknij
do góry