Pokoje Gościnne „Poniatówka”

Pokoje Gościnne „Poniatówka”

Pokoje Gościnne „Poniatówka”

Ten piękny dom znajduje się w cichej i spokojnej willowej dzielnicy Nałęczowa. Intymną atmosferę wnętrza dopełnia wspaniały ogród, który gwarantuje miejsce do odpoczynku i zabawy.

Atutem Poniatówki jest lokalizacja, dzięki której nasi goście mogą zachować pełną dyskrecje. Jednoczeœnie cała infrastruktura Uzdrowiska Nałęczów(Park Zdrojowy, SPA, baseny) znajdują się w odległości około 300m.

Dysponujemy pokojami: jedno-dwu-trzyosobowymi i apartamentem. W każdym pokoju znajduje się: pełny węzeł sanitarny, telewizor, czajnik bezprzewodowy. Część pokoi posiada balkon. Ogólnodostępna lodówka. Zapraszamy również gości ze zwierzętami. Bezprzewodowy Internet WiFi dostępny w pokojach jak i ogrodzie.

Restauracja w pensjonacie czynna jest cały rok. Na życzenie klienta serwowane są śniadania, obiady i kolacje. Polecamy dania kuchnii polskiej. W okresie zimowym goście nasi korzystają z wyciągu narciarskiego usytuowanego w Rąblowie (8km)
Rezerwacje, informacje dokonujemy telefonicznie.

Adres: Nałęczów ul Poniatowskiego  24, tel: 691 854 277

Aktualne promocje noclegowe:

MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Susiec - atrakcje Turystyczne Susiec – atrakcje turystyczne

Susiec to miejscowość położona niemal w samym centrum Roztocza, dzięki czemu jest idealnym miejscem do rozpoczęcia wycieczek pieszych jak i rowerowych. Aktywnie czas można tu spędzić również nad wodą, gdzie znajduje się kąpielisko, kryty basen oraz szlak kajakowy Tanwi

ZOBACZ
Zamknij
do góry