Pensjonat Jola

Pensjonat Jola

Pensjonat Jola

Noclegi Jola mieszczą się w nowo wyremontowanym budynku w Puławach w dzielnicy Włostowice przy ul. Kilińskiego. Dom położony jest w cichej spokojnej okolicy.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 8 pokoi (26 miejsc noclegowych). Pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz apartament 5 osobowy z aneksem kuchennym. Pokoje na piętrze posiadają duże balkony.
Pokoje 2, 3, 4 osobowe wyposażone są w TV, stolik z krzesłami, przy każdym łóżk stoi szafka nocna. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem i ręcznikami.
Pokój 5-osobowy jest duży, ma około 40 m2, wyposażony jest w TV, stolik, krzesła, szafki nocne przy każdym łóżku. Pokój posiada łazienkę z prysznicem i pełnym wysposażeniem oraz ręczniki. Dodatkowo posiada anes kuchenny z pełnym wyposażeniem i lodówką.

Budynek położony jest 2 km od centrum Puław, 8 km od Kazimierza Dolnego, w cichej spokojnej okolicy. Do dyspozycji gości:darmowy bezprzewodowy internet (Wi-Fi), kuchnia z pełnym wyposażeniem. Pokoje z łazienkami i TV.

Adres: Puławy ul. Kilińskiego 227, tel: 600-453-448

Aktualne promocje noclegowe:

MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Poleski Park Narodowy Poleski Park Narodowy

Poleski Park Narodowy to jedno z najbardziej spokojnych i urokliwych miejsc leżących w dorzeczach Wieprza i Bugu. Jeżeli chcesz spędzić czas w pięknym, pełnym odprężającej zieleni i ciekawym miejscu, to z całą pewnością musisz zobaczyć co kryje to miejsce.

ZOBACZ
Zamknij
do góry