Dom nad rzeką

Dom nad rzeką

Dom nad rzeką

Dom położony z dala od głównej drogi, zapewni Ci komfort, wypoczynek i wszechogarniającą ciszę. Ranek powita Cię mgłami otulającymi okolicę, śpiewem ptaków i szumem drzew.

Położenie domu, pozwala już po kilku minutach zatopić się w muzykę przyrody i zatracić w jej pięknie. Kazimierski Park Krajobrazowy, okoliczne lasy z wąwozami, kościoły z tradycją kuszą z dala tajemniczym pięknem, a do szlaków od nas zaledwie kilka kilometrów.

Posiadamy 15 miejsc noclegowych w 5 pokojach z łazienkami w tym 2 z balkonem.Wyposażony aneks kuchenny, pokój dziecinny z grami i zabawami dla najmłodszych, bezprzewodowy internet, zapewniamy szereg atrakcji m.in. grill, plac zabaw dla dzieci, wędkowanie w pobliskiej rzece. W naszym gospodarstwie nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat za parking na posesji. Możliwość całodziennego wyżywienia. Odległość do najbliższego sklepu 200m.

Adres: Puławy Młynki 8A, tel:665 701 965

Aktualne promocje noclegowe:

MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Kazimierz Dolny - Widok z Góry Trzech Krzyży Kazimierz Dolny – Co warto zobaczyć?

Kazimierz Dolny to małe miasteczko położone nad Wisłą. Liczne zabytki, trasy turystyczne, którym towarzyszą piękne widoki oraz organizowane w mieście festiwale, przyciągają turystów z całego kraju. Przeczytaj co warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym!

ZOBACZ
Zamknij
do góry