Brzozowy Dworek

Brzozowy Dworek

Brzozowy Dworek położony jest we wsi Lipowiec na skraju lasu. Dom jest przystosowany do przyjęcia gości szukających odpoczynku w ciszy i bliskim kontakcie z naturą.

Odwiedzających dworek czekają stylowo urządzone pokoje z łazienkami (2, 3 oraz 4 osobowe), salon z aneksem kuchennym i kącikiem wypoczynkowym.

Na terenie posiadłości znajduje się miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, huśtawka ogrodowa, leżaki, staw, internet bezprzewodowy, parking.

Zapewniamy smaczną, prostą kuchnię opartą na tradycjach kulinarnych Roztocza. Lokalizacja dworku w sąsiedztwie lasu i łąk pachnących ziołami tworzy klimat w którym zwykłe, proste wiejskie dania smakują wyjątkowo.

Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i spacerom po pobliskim lesie pełnym grzybów i jagód, jak również wyprawom do Rezerwatu Bagno Tałandy gdzie można podziwiać żeremie – bobrowe tamy i podglądać dziką zwierzynę. Wieczory mogą Państwo spędzić na oglądaniu gwiazd z tarasu, słuchać muzyki lasu lub posiedzieć przy ognisku.

Adres: Lipowiec 1B / Zwierzyniec, tel: 600 338 317

Aktualne promocje noclegowe:

MUSISZ TO ZOBACZYĆ:
Zwierzyniec Kościół na wodzie Zwierzyniec – atrakcje turystyczne

Zwierzyniec to miejsce słynące z rekordowej ilości pomników, tablic oraz figur religijno-historycznych. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest przepiękna, niezmieniona przez człowieka przyroda – przylegająca do terenów gminy Puszcza Solska oraz Lasy roztoczańskie gwarantują unikalny mikroklimat w całej okolicy…

ZOBACZ
Zamknij
do góry